Apr 18th افزایش نرخ ارز

با سلام و عرض احترام ما در تهران سرور همیشه تلاش می کنیم منصفانه ترین قیمت ها را روی سرویس ها اعمال کنیم ولی با توجه به افزایش بی سابقه نرخ ارز ( کمتر از یک ماه از 4700 به 6300 ) مجبور هستیم ... بیشتر »

Apr 11th اعلام قطعی 15 دقیقه ای در برخی از سرویس های ایران

با سلام.طبق اعلام دیتاسنتر پارس آنلاین مبنی بر آپدیت زیرساخت شبکه ,  پنجشنبه مورخ 23 فروردین 97 ,  طی ساعات 9 الی 11 صبح حدودا 15 الی 20 دقیقه شبکه دچار قطعی و اختلال میگردد. شایان ذکر هست سرویس های ... بیشتر »

Mar 7th افزایش هزینه سرویس ها

با سلام و احترام ما در  تهران سرور همیشه سعی می کنیم قیمت های سرویس ها را با  کمترین میزان ممکن و با توجه به کیفیت سرویس ها اعمال کنیم. طی ماه های اخیر با افزایش نرخ ارز و همچنین افزایش هزینه ... بیشتر »

Apr 19th حملات شبکه ایران

همانطور که مستحضر هستید در روزهای گذشته شاهد حملات اینترنتی گسترده بر سرورهای داخل ایران در کل کشور هستیم که سرورهای تهران سرور نیز از این امر مستثنی نیست .تلاش ما این است که با راهکارهایی که ... بیشتر »

Feb 4th شرایط استفاده از خدمات تهران سرور

داشتن ثبات در سرویس‌دهی یکی از مهمترین پارامترهای یک خدمات‌دهنده ی میزبانی وب است. داشتن ثبات در کیفیت سرویس‌های ارایه شده بدون وجود قوانین روشن که حافظ منافع تمام استفاده کنندگان از خدمات ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution