Aug 7th اختلالات گسترده در لینک بین المللی

با سلام و عرض ادبطی چند روز گذشته شاهد اختلالات گسترده ای در شبکه داخل کشور و ارتباط با لینک بین الملل هستیم.شایان ذکر هست این اختلالات در سطح کشور و تمامی مراکز داده بوده و محدود به ISP مشخصی ... بیشتر »

Aug 4th بروزرسانی سرور های پارس آنلاین

با سلام و عرض ادباحتراما به استحضار می رساند کلیه سرویس های ایران-پارس آنلاین فردا یکشنبه مورخ 14 مرداد 97 به مدت 15 دقیقه از ساعت 9 الی 11 صبح به علت بروز رسانی سخت افزار و مجازی ساز با اختلال و قطعی ... بیشتر »

Jun 29th افزوده شدن سیستم عامل های جدید در پنل نصب سرور مجازی

با سلام و احترام.سیستم عامل های Centos 7 64 bit , Windows Server 2012 r2 standard , Windows Server 2016 standard در لیست سیستم عامل های آماده برای نصب خودکار در کنترل پنل تحت وب سرور مجازی ایران افزوده گردیدند.با توجه به حجم سیستم ... بیشتر »

May 20th ‫ هشدارمهم در خصوص تشدید حملات باج‌افزاری از طریق پروتکل دسترسی راه دور(RDP)

درخواست های متعدد امداد از مرکز ماهر و تحلیل حوادث بوجود آمده در بعضی از سازمان ها در روزهای اخیرنشان داده است حملات باج‌افزاری از طریق نفوذ به سرویس پروتکل دسترسی راه دور یا همان پروتکل RDP به ... بیشتر »

May 17th توصیه تهران سرور به مشتریان سرورهای ویندوز

با سلامهمانطور که مستحضر هستید در آخرین آپدیت ویندوز مایکروسافت، آسیب پذیری ای کشف شد که از طریق آن سیستم های زیادی آلوده به بد افزار ها و تروجانها شدند ؛ لذا تهران سرور شدیدا به مشتریان دارای ... بیشتر »

Apr 18th افزایش نرخ ارز

با سلام و عرض احترام ما در تهران سرور همیشه تلاش می کنیم منصفانه ترین قیمت ها را روی سرویس ها اعمال کنیم ولی با توجه به افزایش بی سابقه نرخ ارز ( کمتر از یک ماه از 4700 به 6300 ) مجبور هستیم ... بیشتر »

Apr 11th اعلام قطعی 15 دقیقه ای در برخی از سرویس های ایران

با سلام.طبق اعلام دیتاسنتر پارس آنلاین مبنی بر آپدیت زیرساخت شبکه ,  پنجشنبه مورخ 23 فروردین 97 ,  طی ساعات 9 الی 11 صبح حدودا 15 الی 20 دقیقه شبکه دچار قطعی و اختلال میگردد. شایان ذکر هست سرویس های ... بیشتر »

Mar 7th افزایش هزینه سرویس ها

با سلام و احترام ما در  تهران سرور همیشه سعی می کنیم قیمت های سرویس ها را با  کمترین میزان ممکن و با توجه به کیفیت سرویس ها اعمال کنیم. طی ماه های اخیر با افزایش نرخ ارز و همچنین افزایش هزینه ... بیشتر »

Apr 19th حملات شبکه ایران

همانطور که مستحضر هستید در روزهای گذشته شاهد حملات اینترنتی گسترده بر سرورهای داخل ایران در کل کشور هستیم که سرورهای تهران سرور نیز از این امر مستثنی نیست .تلاش ما این است که با راهکارهایی که ... بیشتر »

Feb 4th شرایط استفاده از خدمات تهران سرور

داشتن ثبات در سرویس‌دهی یکی از مهمترین پارامترهای یک خدمات‌دهنده ی میزبانی وب است. داشتن ثبات در کیفیت سرویس‌های ارایه شده بدون وجود قوانین روشن که حافظ منافع تمام استفاده کنندگان از خدمات ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution