داشتن ثبات در سرویس‌دهی یکی از مهمترین پارامترهای یک خدمات‌دهنده ی میزبانی وب است. داشتن ثبات در کیفیت سرویس‌های ارایه شده بدون وجود قوانین روشن که حافظ منافع تمام استفاده کنندگان از خدمات باشد امکانپذیر نخواهد بود. تهران سرور قوانین کاملی را با نام "شرایط استفاده از خدمات تهران سرور" آماده نموده است، پیروی از این قوانین ضامن ادامه ی خدمات‌دهی با کیفیت در تهران سرور خواهد بود. مطالعه ی این متن به شما در آشنایی با این قوانین کمک میکند .

1) کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود‬ ‫شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با‬ ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به تهران سرور می باشند. در صورتیکه تهران سرور، در هنگام تکمیل‬ ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از‬ ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای تهران سرور محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر‬ ‫به تهران سرور، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات‬ ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود.

2)خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. تهران سرور حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید.‬ تهران سرور حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر اقدام نماید.

3)روش ارتباطی مستند تهران سرور با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال‬ ‫پشتیبانی می باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با تهران سرور، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه رسمی و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.‬

4)قوانین تهران سرور تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه تهران سرور و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، تهران سرور حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت تهران سرور در دسترس عموم خواهد بود.

5)ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.

6)تهران سرور حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد تهران سرور موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت تهران سرور، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

7)در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به تهران سرور اعلام نموده و تهران سرور موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت تهران سرور پس از تاریخ اعلام خریدار، صرفا محدود به اصلاح سرویس و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

8)تهران سرور مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.

9)تهران سرور موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

 

لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :

- استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
- نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
- ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد خواهد شد .
- خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
- استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر تهران سرور و سایر خریداران گردد.
- وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
- ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی تهران سرور می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
- ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
- گزارش فنی تهران سرور و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون تهران سرور.
- عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
- انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات تهران سرور به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
- استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
- عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
تهران سرور در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای تهران سرور برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است . لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند :
- حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱٪ در بازه زمانی ۱ دقیقه
- حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۳۰ مگا بایت -حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج در تعرفه
- حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
- حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه

10)خریدار موظف است که کلیه قوانین تهران سرور و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، تهران سرور حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر تهران سرور می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

11)تهران سرورنیمی از مدت قرارداد جاری شرکت را به عنوان زمان گارانتی برگشت پول بدون شرط و تنها برای سرویس میزبانی وب (اشتراکی) قرار داده است. از این‌رو پس از این زمان، گارانتی به سرویس خریدار تعلق نمی‌گیرد.

12)ارائه خدمات پشتیبانی در تهران سرور بر مبنای پورتال مشتریان و به صورت ۱۵ ساعته و ۷ روز هفته می‌باشد. ضمناً به درخواست‌هایی که از طریق تلفن اعلام گردد تا حد امکان رسیدگی می‌گردد.

13)امکان نصب و تغییر نسخه هیچ نرم‌افزار، ابزار و بسته ای بر اساس درخواست خریدار و برروی سرویسهای میزبانی اشتراکی وجود ندارد.

14)در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از تهران سرور از طریق پرتال کاربران، تهران سرور حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد.

15)از آنجا که تهران سرور ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه تهران سرور نخواهد کرد.

16)عودت وجه برای سرویس های مجازی و اختصاصی فقط در حالتی امکان پذیر میباشد که  کیفیت سرویس تحویل شده دارای استانداردهای لازم نبوده و از نظر ویژگی های کمی و کیفی بین  سرور تحویل شده با جزییات ذکر شده در فرم خرید مغایرت وجود داشته باشد.همچنین هزینه ی لایسنس ، خدمات کانفیگ  و مبلغ مالیات فاکتورها  قابل برگشت نمیباشد.

17)تهران سرور تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و تهران سرور مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

18)تهران سرور مسئولیتی در قبال تمدید دامنه هایی که تا ۱هفته پیش از انقضا تمدید نشده اند نخواهد داشت.

19)تهران سرور تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سروراختصاصی مشتری از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC و سرویس “مدیریت سرور” از خریدار اخذ خواهد شد.

20)در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود خریدار موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی تهران سرور بوده و تهران سرور پس از اطلاع موظف به تعویض سخت افزار معیوب طی ۷روز کاری و به صورت رایگان می باشد.

21)توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاﺀ مجاز تهران سرور معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .

22)به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها، فایلها، بانکهای اطلاعاتی و ایمیلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای تهران سرور نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و تهران سرور در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

23)نحوه پرداخت در پورتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.

24)به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب می باشد، تنها تا ۶ ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت.

25)تهران سرور هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی تهران سرور تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.

26)با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت تهران سرور یا پورتال مشتریان خریدار قوانین تهران سرور را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

27)سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویس‌ها حداکثر معادل نیمی از هزینه پرداختی آن سرویس برای قرارداد جاری همان سرویس خواهد بود.

28)عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین تهران سرور نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از تهران سرور نمی باشد.

Thursday, February 4, 2016

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution