۹ افسانه معمول درباره آموزش آنلاین

آموزش الکترونیکی یکی از مدرن ترین و خارق العاده ترین اشکال آموزش است. این روش فرصت های بی پایان برای هر کسی که می خواهد مهارت های خود را ترقی دهد یا چیز جدیدی یاد بگیرد فراهم می کند. یادگیری آنلاین از دهه ۱۹۹۰ به وجود امد ، با این وجود هنوز هم افسانه ها و تصورات غلط زیادی در مورد اموزش انلاین  وجود دارد که افراد را از کشف فرصت های مطالعه یا تدریس آنلاین بازمی دارد.

رایج ترین تصورات در مورد آموزش آنلاین که شما را از بررسی این فرصت شغلی باز می دارد چیست؟

  • برای اینکه یک مدرس آنلاین باشید باید یک متخصص باشید
  • تدریس آنلاین زمان کمتری برای آماده سازی می گیرد
  • تدریس آنلاین آسانتر از آموزش سنتی چهره به چهره است
  • برای تدریس آنلاین باید مهارت های فنی پیشرفته ای داشته باشید
  • آشنایی با دانشجویان خود با تدریس آنلاین دشوار است
  • جلوگیری از تقلب دانش آموزان در دوره های تدریس آنلاین دشوارتر است
  • هرکسی که مهارت و دانش داشته باشد می تواند در تدریس آنلاین موفق باشد
  • به عنوان شغل تمام وقت مناسب نیست. با تدریس آنلاین نمی توانید درآمد کسب کنید
  • پس از ایجاد دوره های آنلاین و دوره های کاری ، شغل شما انجام می شود

۹ افسانه معمول درباره آموزش آنلاین

برای اینکه یک مدرس آنلاین باشید باید یک متخصص باشید

یکی از بزرگترین مزایای آموزش آنلاین این است که برای تدریس در کلاس های مجازی نیازی به مدارک تحصیلی خاصی ندارید. سیستم عامل های مدرن برای یادگیری سیستم های مدیریت ، مانند VEDAMO ، بیش از یک راه را برای معلمان ارائه می دهد که آموزش های آنلاین را در کلاس های مجازی تعاملی انجام دهند. اگر در مورد مهارت های خود در برخی موضوعات اطمینان دارید و می خواهید به دانشجویان آموزش دهید ، توجه داشته باشید:

ایجاد درس و برنامه

برند خود را بسازید و دانشجویانی را پیدا کنید که علاقه مند به شرکت در کلاس های شما باشند

تدریس دروس خصوصی

دوره های آنلاین را طراحی کنید

یک مدرسه آنلاین اداره کنید

این یک افسانه است که برای شروع تدریس آنلاین باید یک متخصص باشید.

تدریس آنلاین زمان کمتری برای آماده سازی می گیرد

این یک واقعیت است که تدریس آنلاین به شما امکان می دهد از رفتن  به مدرسه صرفه جویی کنید. با این حال ، این افسانه است که تدریس در کلاس مجازی نسبت به تدریس سنتی وقت کمتری دارد. کلاس های آنلاین به همان مهارت های آمادگی و تدریس کامل مانند کلاس های معمولی نیاز دارند. هر درس در جلسات آموزش آنلاین بصورت زنده و دوره های خود گام باید طراحی شود تا مؤثر و جالب باشد

تدریس آنلاین آسانتر از آموزش سنتی چهره به چهره است

تدریس آنلاین فقط ضبط دروس و پخش آنها در اینترنت نیست. آموزش آنلاین مدرن شامل انواع مختلف دروس ، رویکردها ، سبک ها ، ویژگی ها ، کلاس ها و دوره هایی است که با ارزش ترین و شخصی ترین تجربه را؛ هم برای دانشجویان و هم برای استادان ارائه می دهد. نقش معلم آنلاین همان نقش مربیان سنتی است. به دست اوردن تجربه و آمادگی برای تدریس در کلاس مجازی ، به همان اندازه که برای تدریس حضوری و رو در رو در کلاس های معمولی نیازاست ، لازم و ضرورری است.

برای تدریس آنلاین باید مهارت های فنی پیشرفته ای داشته باشید

این یک اسطوره رایج است که برای شروع آموزش آنلاین به مهارت و دانش فنی پیشرفته نیاز دارید. تجهیزات مورد نیاز شما نسبتاً معمول است و به راحتی به دست می آید:

یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت مناسب

یک وب کم

یک میکروفون

هدفون

سیستم عامل های آنلاین یادگیری که می توانید از آنها برای تدریس استفاده کنید ، همه چیزهایی را که در کلاس مجازی خود به آن نیاز دارید ارائه می دهد و به گونه ای طراحی شده اند که کاربر پسند و آسان برای حرکت باشند. ویژگی های ساده ای وجود دارد که می توانید در جلسات  خود از آنها استفاده کنید:

تخته وایتبرد آنلاین تعاملی

ویژگی اشتراک گذاری صفحه

روش های به اشتراک گذاری فایل های چندرسانه ای

تبادل صوت و تصویر و…

۹ افسانه معمول درباره آموزش آنلاین

آشنایی با دانشجویان خود با تدریس آنلاین دشوار است

برای بسیاری از آموزگاران ، روابطی که آنها با دانش آموزان خود ایجاد می کنند ، بخش مهمی از تمرین تدریس آنها است که باعث می شود روند یادگیری با ارزش تر و مؤثر تر شود. با تدریس آنلاین ، معلم و دانش آموز در مکان های مختلف جسمی قرار دارند و تعامل آنها در کلاس مجازی ، معمولاً از طریق چت تصویری  ( وب کم در کلاس مجازی ) اتفاق می افتد. بسیاری از مدرسان می ترسند که آموزش آنلاین ، آشنایی با دانشجویان خود را دشوار می کند زیرا آنها ارتباط سنتی چهره به چهره را ندارند. با این حال ، واقعیت این است که شما همان فرصت را دارید که با دانش آموزان خود در جلسات تدریس آنلاین و مشاوره بعد از کلاس ارتباط برقرار کنید ، همانطور که هنگام تدریس در کلاس های فیزیکی انجام می دهید.

این مقاله ادامه دارد …..